kurumsal

   Demiryolu makasları imalatı sektöründe faaliyetine başlayan BAŞAKSOY, geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, daha birçok sektörde güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Müşteri şartnamelerine, standartlara, kanun, mevzuat ve yönetmeliklere uyarak alt yapı ve üst yapı imalatlarını gerçekleştirmek, İmalatlarımızı idame ettirirken havaya, toprağa, suya ve diğer doğal kaynaklara yönelik kirlenmeyi önlemek, Kaynakları etkin ve planlı kullanarak, gelecek nesillere yaşanabilir ve temiz bir çevreyi miras bırakmak, İnsan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, imalat sunduğumuz kamu kurum ve kuruluşlarına, halkımıza sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamak temel politikamızdır.

Etkin olarak uygulanan ve sürekli geliştirilen yönetim sistemimizle alt yapı ve üst yapı imalat faaliyetlerinde her zaman aranılan bir şirket olmak hedefimizdir.

MİSYON

Sektördeki pozisyonu, imajı ve kurumsal nitelikleri ile çalışanın, müşterisinin memnuniyetini maksimize eden bir firma olmak.

 

VİZYON

Başaksoy Demiryou Makası İmalatı A.Ş. sürekli faal bir geleceğe uzanan hedeflerinde başta Türkiye olmak üzere Yapı İnşaat Sektörünün en çok tercih edilen yapı hizmetleri firması olmak için daima çalışacaktır.

Faaliyet gösterdiğimiz sektör, konusunda titizlik gerektiren ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan bir sektördür. Ürettiğimiz ürün ülke dışında da üretilen ve ülkemize yüksek maliyetlerle giren bir ürün olma özelliğini taşımaktadır. Bu sektöre hizmet verme yolundaki politikamıza temel olabilecek esaslar aşağıda belirtilmiştir.

 

 Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak,

 

 Müşteriyi ürünümüz kullanımı ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek,

 

 Her zaman güvenilir bir firma olmak,

 

 Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek,

 

 Sürekli eğitim faaliyetleri ile personelimizin kalifikasyon seviyesini artırmak

 

 Tedarikçilerle uyumlu şekilde çalışarak istenen kalite seviyesindeki yakalayabilmek